Halide ve Betül

Slm biz iki kardeşiz bizde herkes gibi Deco Tilev Home firmasını yani Fatih Tilev beyi sosyal medyadan ve internette çok olumlu yazılar yazıldığı için bulduk randevü aldık ve tanıştık ve daha konuşmaya başladı iki kardeş birbirimize bakıp aradığımız firma bu dedik . Bir koltuk takımımız birde yatak odamız 2 adet çekyatımız ve bir ranzamız vardı ya inanın anlatılmaz yaşanır resmen bizi usta yaptı koltukta beş kere denetime gittik yatak odasında kendi kapağımıza yedi adet istediğimiz renkten numune atılmıştı beğendiğimiz renkten sonra boyahaneye üç kere daha denetime gittik dedim ya kardeşimle beraber resmen usta olduk sonuç mükemmel ötesi siz denetlemeden tek adım atmayan bir firma hele Fatih Tilev bey müthiş bilgili bir adam 38 senelik meslek hayatında üstüne hep katarak gitmiş herkese tavsiye ediyoruz inanın süper olumlu ve hijyen bir firma bahar kokusu atöyelerinde eksik olmuyor helal olsun tebrikler.

21.11.2017
Geri Dön

Deco & Tilev Home firmamız Bursa'da koltuk tasarımı, ahşap boyama, teak bakımı, yüz ve model değişimi sektöründe 1980'den beri eğitimli uzman personel ve ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

İhsaniye Mah.Esentepe Cad. Ardıç Sok.Modern Sit.A Blok No.1 Nilüfer/Bursa Tel & Faks:+90 (224) 246 99 12 GSM:+90 (532) 294 35 96 Email:info@decoerfa.com Web:http://www.decoerfa.com
© 2018 - DECO & TİLEVHOME