İsmail ve Leyla

Slm olsun herkesin bayramı mübarek olsun bayramdan 40 gün önce Evimizi komple Deco Tilev Home ekibine Fatih tilev beye bıraktık ama 38 senenin tecrübesi ve mimarlarıyla inanın geriye dönüp bakmadık bile yerlerimizin ahşap kaplanması yatak ve yemek odamızın renk değişimi lartonpiyer ve ışık bandı işimiz mutfak kapaklarımızın yeni kapaklarla değişimi vs.vs. Fatih beyin aldığı para helal olsun bizleri hiç sinirlerimizi bozmadan üzmeden profesyonel bir süreçten denetimlerle işimizi devam ettirip ve dediği süreden 10 gün önce bize kusursuz teslim eden adeta bize bayram hediyesi veren Deco Tilev Home firmasına şükranlarımızı sunarız bir firma bu kadarmı naif olur herkese tavsiye ederiz hele camımızın kenarına tasarladıkları kapitone çay seti mükemmel ötesiydi tek kelime helal olsun iyi bayramlar.

04.09.2017
Geri Dön

Deco & Tilev Home firmamız Bursa'da koltuk tasarımı, ahşap boyama, teak bakımı, yüz ve model değişimi sektöründe 1980'den beri eğitimli uzman personel ve ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

İhsaniye Mah.Esentepe Cad. Ardıç Sok.Modern Sit.A Blok No.1 Nilüfer/Bursa Tel & Faks:+90 (224) 246 99 12 GSM:+90 (532) 294 35 96 Email:info@decoerfa.com Web:http://www.decoerfa.com
© 2018 - DECO & TİLEVHOME