Merve ve Canip

Merhabalar ne yalan söyliyeyim internetten buldum bu firmayı baktım web sayfaları yoruma açık yasal bir site olan şikayetimvar.com. girdim Deco Erfa diye yazdım şikayet bir tane yok vallahi son müşterilerine yaptığı işi gördüm bayanda tesadüfen işlerini kontrole gelmiş tam Fatih Tilev bey cep tlf konuşurken gerekli tüm bilgileri çok,çok olumlu aldım nişanlı olduğumuz için bir takım koltuk tasarımımız ve sandaliye tasarımımız benim bekar evinden bir köşem vardı yüzü değişecek ufak tefek mobilya boya işlerimiz vardı zaten Fatih Tilev beyle tanıştıktan sonra neden herkeste iş yokken bu adamda sıra var anladık 38 senesini başarılarla geçirmiş sizi denetime çağırmadan adım atmayan bir düzen kurulmuş son derece güzel atölyeleri inanın zambak kokusu yayılıyor tek kelime ile mükemmel bir iş çıktı tüm çalışanlara ve Fatih Tilev abime bizi doğru yönlendirmesinden,sünger seçiminden,ayak yapısına kadar bizi bilgilendiren ve ilgilenen bizimde artık abimiz saydığımız Fatih abime teşekkürü bir borç biliriz iyiki varsınız.

16.12.2017
Geri Dön

Deco & Tilev Home firmamız Bursa'da koltuk tasarımı, ahşap boyama, teak bakımı, yüz ve model değişimi sektöründe 1980'den beri eğitimli uzman personel ve ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

İhsaniye Mah.Esentepe Cad. Ardıç Sok.Modern Sit.A Blok No.1 Nilüfer/Bursa Tel & Faks:+90 (224) 246 99 12 GSM:+90 (532) 294 35 96 Email:info@decoerfa.com Web:http://www.decoerfa.com
© 2018 - DECO & TİLEVHOME