Selahattin ve Çiğdemnur

Slm Deco Tilev Home firmasını anlat deseler size şöyle anlatırım hayal satmayan,yalanı olmıyan,sinir bozmayan şeffaf ,yoruma açık,bir firma Fatih Tilev bey 38 senesini bu işe vermiş bursa ve Türkiyede tasarımları ve;imza atttığı projelerle ismini duyurmuş adam gibi adam bize yaptığı işlere gelince fevkaladenin fevkinde bizi yeni aldığımız evde inanın büyük paralar harcamaktan resmen kurtardı uyguladığı son derece doğru projelerle ve verdiği fikirlerle bizleri resmen kurtardı aldığı para helal olsun ekibinede boyahaneden,iskelet atölyesinden,koltuk döşeme atölyesinden sevkiyat sorumlularına kadar teşekkürler bence hakikaten tavsiye edilecek firma bence bu işe kallışanlar muhakkak Fatih Tilev beyden bir randevü alın konuşun ne demek istediğimi net anlarsınız hoşçakalın.

06.11.2017
Geri Dön

Deco & Tilev Home firmamız Bursa'da koltuk tasarımı, ahşap boyama, teak bakımı, yüz ve model değişimi sektöründe 1980'den beri eğitimli uzman personel ve ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

İhsaniye Mah.Esentepe Cad. Ardıç Sok.Modern Sit.A Blok No.1 Nilüfer/Bursa Tel & Faks:+90 (224) 246 99 12 GSM:+90 (532) 294 35 96 Email:info@decoerfa.com Web:http://www.decoerfa.com
© 2018 - DECO & TİLEVHOME